O nas

Agroturystyka Pod Papiernią

Któż z nas w dzisiejszym zagonionym świecie nie pragnie choć na chwilę odetchnąć od tętniącego hałasem miasta, pobyć w ciszy, spokoju, blisko natury z możliwością odpoczynku na świeżym powietrzu?

„Agroturystyka Pod Papiernią” zachęca Państwa do spędzenia wolnego czasu w pięknej, spokojnej wsi Łęki położonej w powiecie oświęcimskim. Wieś jest otoczona od zachodu wałami rzeki Soły, a od wschodu obszernymi stawami.

Nazwa „Agroturystyka pod Papiernią” pochodzi od samej usługi Papierni, która przed I wojną światową znajdowała się nieopodal obiektu. Agroturystyka została założona w 2014 roku, z myślą o osobach pragnących być bliżej przyrody.

Goście posiadają do dyspozycji apartament 3-os z balkonem / 5-os / 8-os. Każdy apartament posiada łazienkę, aneks kuchenny lub kuchnię,  TV oraz Wi-fi. Obiekt oferuje swoim gościom wyjątkowy 8-osobowy apartament, z dwoma oddzielnymi sypialniami łazienką i kuchnią. W pobliżu budynku znajduje się las z miejscem na grilla i ognisko. Dla wszystkich gości dostępny bezpłatny parking.

Atrakcyjne położenie obiektu pozwala naszym gościom spędzić czas aktywnie, jednocześnie unikając masowej turystyki. Zaledwie tylko 16km dzieli nas od największego parku rozrywki Energylandia w Zatorze, 19km od Zatorlandi i 15 km od Parku w Inwaldzie. Dla osób kochających zwiedzać proponujemy wyjazd do Oświęcimia, Pszczyny, Wadowic, które otaczają nas w niewielkiej odległości, natomiast smakoszy dobrego jedzenia zapraszamy po sąsiedzku do Karczmy „Młynówka” a także na Molo w Osieku, gdzie można skorzystać z basenu  rozkoszując się pięknym widokiem naszych okolic.

Serdecznie zapraszamy!

W okolicy

W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych. W tym np. Energylandia: rodzinny park rozrywki położony w Zatorze, otwarty 14 lipca 2014 roku, i zarazem największy park rozrywki w Polsce o powierzchni ok. 30 ha. W parku podzielonym na cztery strefy tematyczne znajduje się łącznie ok. 80 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, w tym 12 rollercoasterów, liczne karuzele i urządzenia ekstremalne, a także restauracje, bary, sklepy z pamiątkami oraz sceny, na których prezentowane są krótkie widowiska. Od 2016 w skład parku wchodzi park wodny Energylandia Water Park.

TELEFON:
+48 502 498 532
+48 502 501 428